Історія підприємства

ІСТОРІЯ СТВОРЕННЯ ПІДПРИЄМСТВА

Державне комунальне підприємство “Городоцьке водопровідно-каналізаційне господарство” утворено згідно наказу Львівського обласного виробничого управління водопровідно-каналізаційного господарства № 68 від 30.09.1994 року. Розпочало свою діяльність із січня 1995 року. Підприємство створене на базі Городоцької каналізаційної дільниці Самбірського ВУВКГ.

Комунальне підприємство “Городоцьке водопровідно-каналізаційне господарство” засноване згідно рішення сесії № 298 Городоцької районної ради від 9 листопада 2001 року шляхом перетворення з Державного комунального підприємства в комунальне підприємство відповідно до рішення Львівської областної ради від 09.02.2000 р. № 257 “Про передачу об`єктів теплокомунального та водопровідно-каналізаційного господарства” передане в комунальну власність територіальної громади м. Городка згідно рішення сесії Городоцької районної ради № 149 від 01.07.2003 р. “Про передачу майна та мереж Городоцького водопровідно-каналізаційного господарства в комунальну власність міст Городка і Комарно” і є власністю Городоцької міської ради.

Підприємство створилося з метою задоволення потреб населення, юридичних осіб м. Городка, м.Комарно, прилеглих до них населених пунктів і с. Лісновичі Городоцького району і м. Рудки Самбірського району в забезпеченні водопостачання, каналізації та очистки стічних вод, надання послуг населенню та іншим замовникам.